





Отправка с 08 июня 202626 700 ₴
Станіславська Мануфактура (СТіМ) - фабрика, яка зарекомендувала себе на ринку як виробник якісних, зручних, сучасних і, в той же час, доступних за ціною м'яких меблів. Різноманітний вибір тканин та якісні комплектуючі.
Правильно підібраний диван – це комфортний відпочинок, естетичне задоволення та тривалий термін служби. Ортопедичний диван Конті СТіМ відповідає усім цим критеріям. А завдяки зручному механізму розкладання крокуюча єврокнижка він стане додатковим двоспальним місцем для вас або ваших гостей. Прямий диван Конті – це багатофункціональний диван у сучасному стилі, створений для того, щоб дарувати своїм господарям позитивні та яскраві емоції. Розкладний диван за лічені секунди із зручної сидячої зони перетворюється на комфортне і містке ліжко. У конструкцію дивану закладено місця для зберігання постільної білизни (ніші). Зручний та стильний диван стане чудовим доповненням будь-якого інтер'єру.
Загальний розмір дивана: 2.45 х 1.25 м.
Спальний розмір дивана: 2.06 х 1.6 м.
Механізм трансформації – крокуюча єврокнижка.
Наповнення дивана: пружинний блок Pocket Spring, войлок, пінополіуретан високої щільності, синтепон, синтепух.
Дерев'яний каркас із ламелями.
Короб для зберігання речей із ламінованої ДСП.
У комплект входять 2 великі подушки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | СТиМ |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Обивочный материал | Ткань |
| Комплектация | |
| Встроенный бар | Нет |
| Встроенный столик | Нет |
| Декоративная подушка | 2 шт |
| Декоративная полка | не предусмотрена |
| Колесики | Нет |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Функция релакс | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 72 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 206 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево, деревянный брус |
| Основание спального места | пружинный блок, деревянные ламели, Pocket Spring |
| Наполнители | |
| Спальное место | термовойлок, пружинный блок, синтепон, пенополиуретан |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Съемные подушки | спинки |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 125 |
| Длина дивана | 245 м |
| Цвет обивки | Сіро-блакитний |