






Отправка с 20 июня 202636 100 ₴
Станіславська Мануфактура (СТіМ) - фабрика, яка зарекомендувала себе на ринку як виробник якісних, зручних, сучасних і, в той же час, доступних за ціною м'яких меблів. Різноманітний вибір тканин та якісні комплектуючі.
Правильно підібраний диван – це комфортний відпочинок, естетичне задоволення та тривалий термін служби.
Ортопедичний кутовий диван Палермо СТіМ відповідає всім цим критеріям. А завдяки зручному механізму трансформації дельфін він стане додатковим двоспальним місцем для вас чи ваших гостей. Кутовий диван Палермо – це багатофункціональний диван у сучасному стилі, створений для того, щоб дарувати своїм господарям позитивні та яскраві емоції. Розкладний диван за лічені секунди із зручної сидячої зони перетворюється на комфортне та містке ліжко. У конструкцію дивану закладено місця для зберігання постільної білизни (ніші).
Кутовий диван Палермо - це диван, який може регулювати глибину посадкового місця, що дозволить людям з різним зростанням розташуватися з максимальним комфортом та затишком. А підголівники, що регулюються, допоможуть вибрати зручний кут нахилу. Даної моделі властиві одночасно і плавність та чітка геометрія форм. Кожне посадкове місце укомплектовано механізмом для регулювання глибини посадкового місця та підголовником з механізмом регулювання кута нахилу для комфортного положення тіла та голови. Зручний та стильний диван стане чудовим доповненням будь-якого інтер'єру.
Наповнення дивана: пружинний блок бонель, пінополіуретан високої щільності, повсть.
Дерев'яний каркас.
Короб для зберігання речей із ламінованої ДСП.
Загальний розмір дивана: 2.9 х 1.7 м.
Спальний розмір дивана: 2.1 х 1.5 м.
Максимальна висота дивана: 1.08 м.
Глибина сидіння максимальна: 0.8 м.
Глибина сидіння мінімальна: 0.55 м.
Механізм трансформації – дельфін.
Розміщення кута дивана може бути як лівим, так і правим.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | СТиМ |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Механизм трансформации спального места | Дельфин |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | угловой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Угол дивана | взаимозаменяемый |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Темно-серый |
| Обивочный материал | Ткань |
| Комплектация | |
| Встроенный бар | Нет |
| Встроенный столик | Нет |
| Декоративная полка | не предусмотрена |
| Колесики | Нет |
| Ниша для белья | 2 шт |
| Подлокотники | Да |
| Функция релакс | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 108 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 210 см |
| Ширина спального места | 150 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево, деревянный брус |
| Основание спального места | пружинный блок, Пружинный блок Bonnel |
| Наполнители | |
| Спальное место | термовойлок, Боннель, пружинный блок, пенополиуретан |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Сторона угла дивана | взаимозаменяемый |
| Съемные подушки | не съемные |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 170 |
| Длина дивана | 290 м |