
14 386,50 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ЛІНЦ СІРИЙ ШИФЕР / ДУБ ВОТАН МИРО-МАРК
Неймовірно розкішний спальний гарнітур «Лінц» від фабрики МіроМарк в кольорі не залишить байдужими тих, хто мріє про витончену та шикарну спальню. Покупці з різних країн встигли оцінити не тільки приголомшливий зовнішній вигляд цього гарнітура, а і його високу якість і відмінну ціну.
Тільки ліжко Лінц зможе подарувати Вам міцний, здоровий сон завдяки своїй якості, а також підвищити рівень комфорту до максимуму. Під час відпочинку на цьому ліжку все навантаження на хребет буде розподілятись рівномірно, завдяки чому можна уникнути багатьох хвороб, пов'язаних зі спиною. Матеріал здатний витримувати великі щоденні навантаження без шкоди для зовнішнього вигляду і експлуатаційних властивостей.
Ліжко Лінц гарантує вам комфорт, затишок, тепло та здоровий сон у вашому домі.
Особливі характеристики:
Детальна характеристика:
Матеріал корпусу: ДСП
Доступні розімри
Спальне місце : 1600*2000 мм
Спальне місце : 1800*2000 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Комплектация ортопедическим основанием | Нет |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размеры рекомендуемого матраса | 160х200 |
| Состояние | Новое |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 95 см |
| Длина кровати | 217 см |
| Ширина кровати | 166 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Нет |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Материал изготовления кровати | |
| Изголовье кровати | ДСП ламинированная |
| Изножье кровати | ДСП ламинированная |