




8 978 ₴
Ліжко-диван Sofia Viorina-Deko чудово доповнить дитячу кімнату. Такий вибір ліжка забезпечує неординарний вигляд і одночасно якісний відпочинок дитини, а для компактного зберігання постільних речей передбачений досить велика шухляда з трьома відділеннями для білизни. Основа під матрац: букові ламелі на стрічці кроком 4.5 см. Спинка ліжка оббита тканиною велюр від виробника Arteks.
Ліжко виготовлене фабрикою Viorina-Deko з якісних матеріалів у сучасному стилі, зі спальним місцем розміром 80х190 см. Максимальне навантаження на спальне місце 120 кг. Вся продукція виготовляється лише з використанням якісної меблевої фурнітури.
Додатково можна замовити: захисний бортик (є універсальним для ліжок всіх розмірів). Розміри бортику: 700х250 мм.
Матрац у комплектацію ліжка не входить, купується окремо.
Характеристики:
Варіанти кольору оббивки: Lounge Cocoa, Torquoise, Light Grey, Lilac, Light Pink, Coral.
Габаритні розміри ліжка:
Габарити спального місця:
80x190 смКомплектація ліжка:
Ліжко додатково може комплектуватися захисним бортиком для безпеки дитини під час сну.
Розміри захисного бортика (додаткове замовлення):
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Viorina-Deko |
| Страна производитель | Украина |
| Вид кровати | одноярусная кровать |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Дно кроватки | деревянные ламели |
| Количество спальных мест | 1 |
| Максимальная нагрузка на спальное место | 120 кг |
| Материал изготовления каркаса | ламинированная ДСП |
| Материал изготовления фасада | ДСП ламинированная |
| Наличие выдвижного ящика | Да |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Основание спального места | деревянные ламели |
| Пол | Унисекс |
| Размер спального места | 80х190 |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 1 шт |
| Выкатной стол | Нет |
| Защитный бортик | Нет |
| Лестница-комод | Нет |
| Матрас | Нет |
| Навесной шкаф | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Стандартная лестница | Нет |
| Стеллаж для книг и игрушек | Нет |
| Стол | Нет |
| Ступеньки | Нет |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Размеры спального места | |
| Высота спального места | 29 см |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Габаритные размеры детской кровати | |
| Глубина детской кровати | 85 см |
| Длина детской кровати | 194 см |
| Общая высота детской кровати | 89 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Розмiр спального мiсця | 80x190 |
| Цвет обивки | Lounge Cocoa |