









945 ₴
Стілець Сіцилія – мінімалістичний стілець для сучасного інтер'єру. Виконана у лаконічному дизайні простої форми – така модель вдало підійде для оформлення інтер'єру ресторану або кафе. Також відмінно стілець виглядатиме на кухні або в обідній зоні вітальні, виконаної в сучасному стилі. Стілець Сицилія має просту нехитру конструкцію, поєднану з м'якою оббивкою зі шкірозамінника. Горизонтальні прострочки на спинці роблять стілець Сицилія оригінальним та стильним. Металевий каркас зварної конструкції гарантує моделі міцність та довговічність. Такий стілець може витримувати великі навантаження. М'яке сидіння з високою ергономічною спинкою забезпечують максимальний комфорт. Оббивка зі шкірозамінника виконана з високоякісних матеріалів має гарну зносостійкість. Завдяки матеріалу оббивки стілець буде популярним в інтер'єрах громадських приміщень.
Стілець розбірний. Його особливість - висока спинка з вигином під хребет з декоративною прострочкою. Ніжки - редукована на конус металева труба, покриття - порошкова фарба. Пластикові заглушки на ніжках. Каркас - метал пофарбований; сидіння - ДСП, спинка - флізелін, наповнення - поролон, чохол - шкірозамінник.
Стілець Сицилія Чорний
Модифікація стільця Сицилія з каркасом кольору Чорний.
Шкірозамінник Скаден
Зносостійкість за тестом Martindale: 30 000 циклів
Щільність: 520 г/м2
Склад: Верхній прошарок: 100% ПВХ, Основа: 100% Поліефір
Штучна шкіра Скаден створюється на основі високих технологій, верхній шар матеріалу виготовлений із матеріалів особливої міцності. Скаден розробляється для екстремального використання та широко застосовується у сфері медичної техніки, обладнання яхт, автомобілів, тренажерів. Матеріал демонструє високу стійкість до механічного впливу, зношування, стирання, дії морозу та ультрафіолету, має важкозаймисте покриття, яке пройшло випробування сигаретою, що горить.
Скаден має відмінні зовнішні характеристики: велика схожість з натуральною шкірою, безліч варіантів забарвлень, приємний на дотик. Вироби зі шкіри цього виду набувають респектабельного вигляду, який зберігається довгі роки при зовсім невеликому догляді.
Правила догляду
Щоб підтримувати привабливий зовнішній вигляд стільця, потрібно постійно стежити за появою на ньому плям і своєчасно обробляти пилососом, або миючими засобами.
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
Колір:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Покрытие | Порошковая краска |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Тип опор | Ножки, 4 ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Цвет каркаса | Черный |
| Цвет обивки | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1020 мм |
| Глубина | 510 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | сталь, металл |
| Матеріал виготовлення | |
| Сиденье | ДСП |