





4 371 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ ВІТАЛЬНІ СІМПЛ ДУБ КРАФТ БІЛИЙ
Комод СІМПЛ КС - 1100 це виріб з модульної серії СІМПЛ, від української меблевої фабрики Неман. Комод має чотири місткі висувні шухляди, він забезпечить порядок під час зберігання речей та стане справжньою прикрасою інтерьеру. Виготовлений комод на європейському обладнанні, з використанням екологічно чистих і безпечних лакофарбових матеріалів.
Габарити виробу:
ширина - 1101 мм
глибина - 400 мм
висота - 900 мм
Матеріали виробу:
Матеріал каркас - ДСП 16 мм фасади: ДСП 16 мм
Направляючі - телескопічні
Крайка: 0,5/2 мм
Ручка профільна пластикова
Доступні варіанти кольору:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Неман |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Цоколь |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб Крафт Белый |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 90 см |
| Глубина комода | 40 см |
| Ширина комода | 110 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Цвет | |
| Цвет | Дуб крафт белый |