





4 687 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ ВІТАЛЬНІ СІМПЛ ДУБ КРАФТ БІЛИЙ
Комод СІМПЛ КС - 1500 (3+2) це виріб з модульної серії СІМПЛ, від української меблевої фабрики Неман. Комод має дві місткі висувні шухляди і дверцята, за якими знаходяться п'ять полиць. Комод забезпечить порядок під час зберігання речей та стане справжньою прикрасою інтерьеру. Виготовлений комод на європейському обладнанні, з використанням екологічно чистих і безпечних лакофарбових матеріалів.
Габарити виробу:
ширина - 1501 мм
глибина - 400 мм
висота - 800 мм
Матеріали виробу:
Матеріал каркас - ДСП 16 мм фасади: ДСП 16 мм
Направляючі - телескопічні
Крайка: 0,5/2 мм
Ручка профільна пластикова
Доступні варіанти кольору:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Неман |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Количество дверок | 2 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Цоколь |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб Крафт Белый |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 80 см |
| Глубина комода | 40 см |
| Ширина комода | 150 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Цвет | |
| Цвет | Дуб крафт белый |