


4 060 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ ДИТЯЧОЇ СІМПЛ НЕМАН
Шафа книжкова СІМПЛ це виріб з модульної серії СІМПЛ, від української меблевої фабрики Неман. Шафа книжкова з відкритими і закритими полицями входить до складу оригінальної модульної системи Сімпл Неман, яка виконана в стилі мінімалізм. Шафа книжкова є привабливим і функціональним меблевим елементом в інтер'єрі сучасної вітальні або дитячої кімнати.
Характеристики:
Габарити виробу:
Матеріали виробу:
Доступні варіанти кольору:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Неман |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество внешних полок | 4 шт |
| Количество внутренних полок | 2 шт |
| Количество дверок | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | книжный шкаф |
| Цвет | Дуб крафт белый |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб Крафт Белый |
| Габаритные размеры книжного шкафа | |
| Высота шкафа | 2000 мм |
| Глубина шкафа | 350 мм |
| Ширина шкафа | 700 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Пользовательские характеристики | |
| Декоративные элементы | Ручки, ножки |
| Тип комплекта | модульный |