



18 130 ₴
Чарівний диван Сенді створений спеціально для невеликих приміщень, щоб надати невимушеної елегантності вашій кухні, офісу або салону.
Диван Сенді створений із екологічно чистих матеріалів та має багато переваг. Дерев'яний каркас витримує великі щоденні навантаження і не деформується. Тому служитиме Вам довго. Диван легко трансформується у комфортне ліжко для щоденного сну. Для зберігання постільних речей передбачений місткий короб для білизни, розташований під сидінням.
Невеликі розміри Сенді дозволяють легко вписати його в будь-який куточок приміщення, не перевантажуючи простір.
Особливості:
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Колір: Сірий
Габаритні розміри:
Розміри у складеному вигляді:
Спальне місце, см: 130х195
Розмір ніші для зберігання речей: 122х66х18.5 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Шик Галичина |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество посадочных мест | 2 |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Серый |
| Обивочный материал | Ткань |
| Комплектация | |
| Встроенный бар | Нет |
| Встроенный столик | Нет |
| Декоративная подушка | 2 шт |
| Декоративная полка | не предусмотрена |
| Колесики | Нет |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Функция релакс | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 86 см |
| Высота посадочной части дивана | 49 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 195 см |
| Ширина спального места | 130 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | деревянный брус, натуральное дерево |
| Основание спального места | пружинный блок |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Спальное место | пенополиуретан, пружинный блок |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Съемные подушки | спинки |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 100 |
| Длина дивана | 165 м |