


9 925 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ВІРДЖИНІЯ СЕЛЕКТ/ГРАФІТ
Двоспальне ліжко Вірджинія від українського виробника меблів Неман - це стильна новинка в лінійці спалень цього виробника. Ліжко виготовлене в сучасних, модних кольорах - графіт і таксус, що не може не привернути уваги навіть найприскіпливішого покупця.
Дана модель цікава своїм широким узголів'ям з приліжковими тумбами, як єдине ціле ці елементи меблів створюють максимум комфорту і функціональності у вашій спальні.
Під час виробництва продукції використовується передове обладнання з Італії та Німеччини, якісні німецькі лакофарбові покриття.
Габарити виробу:
Матеріали виробу:
для формування оптимальної ціни за незмінно високої якості у виробництві використовують комбіновані матеріали - це масив дерева, ЛМДФ, фанера, ДСП.
Усі матеріали сертифіковані. На всю продукцію є гігієнічні висновки.
Колір виробу: Селект / Графіт.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Неман |
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размеры рекомендуемого матраса | 210х210 |
| Цвет (оттенок) мебели | Графит |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Основание | Ламели |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 240 см |
| Ширина спального места | 210 см |
| Высота спального места | 60 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 240 см |
| Ширина кровати | 210 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 60 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | ламинированная ДСП |
| Изголовье кровати | ДСП ламинированная |
| Изножье кровати | ДСП ламинированная |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Да |
| Прикроватная тумбочка | 2 шт |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |