


5 614 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ВІРДЖИНІЯ СЕЛЕКТ/ГРАФІТ
Комод малий Вірджинія від українського виробника меблів Неман - це стильна новинка в нашому каталозі. Зручний своїми місткими висувними шухлядами, якими комфортно може скористатися кожен. Комод виготовлений у сучасних, модних кольорах - графіт і таксус, що не може не привернути уваги. Ідеально цей виріб поєднується з усіма елементами серії Вірджинія.
Комод виконаний у мінімалістичному стилі та надзвичайно зручний своїми трьома висувними, місткими шухлядами та відсутністю накладних ручок. Виготовлений комод на європейському обладнанні, з використанням екологічно чистих і безпечних лакофарбових матеріалів.
Габарити виробу:
Матеріали виробу:
Каркас - ламінована ДСП. Фасади, цоколь і кришка - ламінована ДСП, направляючі - телескопи.
Колір виробу: Селект/Графіт
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Тип опор | Цоколь |
| Цвет (оттенок) мебели | Графит |
| Производитель | Неман |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 153 см |
| Глубина комода | 44 см |
| Высота комода | 101 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Цвет | |
| Цвет | Селект/Графит |