


12 329 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ВІРДЖИНІЯ СЕЛЕКТ/ГРАФІТ
Орнаментна шафа чотиридверна Вірджинія від української меблевої фабрики Неман у стилі модерн прекрасно доповнить Ваш інтер'єр вітальні, спальні або передпокою. Шафа з хорошими, місткими габаритами і в ній чудово можна розмістити всі речі як на поличках, так і на вішалках.
Шафа виготовлена в сучасних, модних кольорах - селект і графіт, що не може не привернути увагу навіть самого прискіпливого покупця. Ідеально цей виріб поєднується з усіма елементами серії Вірджинія. У центральній секції розташована металева штанга для розташування вішалок. У бічних відділах - місткі полиці для речей.
Усю свою продукцію фабрика виготовляє на сучасному обладнанні італійського та німецького виробництва з високоякісного ДСП із застосуванням фарбувальної камери.
Габарити виробу:
Матеріали виробу:
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ВІРДЖИНІЯ СЕЛЕКТ/ГРАФІТ
Комод малий Вірджинія від українського виробника меблів Неман - це стильна новинка в нашому каталозі. Зручний своїми місткими висувними шухлядами, якими комфортно може скористатися кожен. Комод виготовлений у сучасних, модних кольорах - графіт і таксус, що не може не привернути уваги. Ідеально цей виріб поєднується з усіма елементами серії Вірджинія.
Комод виконаний у мінімалістичному стилі та надзвичайно зручний своїми трьома висувними, місткими шухлядами та відсутністю накладних ручок. Виготовлений комод на європейському обладнанні, з використанням екологічно чистих і безпечних лакофарбових матеріалів.
Габарити виробу:
Матеріали виробу:
Каркас - ламінована ДСП. Фасади, цоколь і кришка - ламінована ДСП, направляючі - телескопи.
Колір виробу: Селект / Графіт.
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 2130 мм |
| Производитель | Неман |
| Глубина | 526 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Количество створок (дверей) | 4 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Наличие зеркала | не предусмотрено |
| Цвет (оттенок) мебели | Графит |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Селект/Графит |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 1874 мм |
| Глубина шкафа | 526 мм |
| Высота шкафа | 2130 мм |
| Ширина | 1874 |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |