






4 288 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ЛАЙТ ЕВЕРЕСТ НІМФЕЯ АЛЬБА
Комод КЛ-3 Лайт від виробника корпусних меблів Еверест – це практичне рішення для спальні або вітальні. Невисока, але в той же час дуже містка комод КЛ-3 Лайт залишає відчуття простору в кімнаті і красиво доповнює інтер'єр. Його класичні форми чудово підходять для простих сучасних меблів. Для легкого відкриття шухляд встановлені практичні телескопічні напрямні.
Комод складається з чотирьох висувних шухляд з одного боку та відділення з полицею за дверцятами з другою. Така комплектація дозволяє вмістити безліч різних речей та тримати лад у кімнаті. Площа стільниці досить широка - 105 х 38 см, що дозволить розмістити на комоді улюблені сувеніри, фото або навіть розмістити телевізор. Для безпечного та комфортного використання використовується спеціальна міцна кромка 1 мм. Регульовані пластикові ніжки дозволяють встановити меблі на будь-якій поверхні.
Простий та лаконічний дизайн цієї моделі підкорив багатьох споживачів. Його прямі форми та забарвлення під текстуру дерева привнесуть у житло практичність та затишок. Комод КЛ-3 серії Лайт від фабрики Еверест – це функціональність за доступною ціною. Купити комод КЛ-3 лайт можна для доповнення вже готового гарнітура або комплекту модульної серії Лайт. У будь-якому випадку, ця модель красиво доповнить Ваше житло та стане незамінною річчю. Комод КЛ-3 Лайт - чудовий варіант для меблювання готелів та інших закладів.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Колір (відтінок) меблів: Німфея альба
Габаритні розміри:
Німфея альба

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Эверест |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Количество дверок | 1 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Нимфея Альба |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 93 см |
| Глубина комода | 38 см |
| Ширина комода | 105 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |