






9 248 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ЛАЙТ ЕВЕРЕСТ НІМФЕЯ АЛЬБА
Меблева фабрика Еверест представляє нову серію корпусних меблів Лайт - варіант для тих, хто хоче придбати якісні та сучасні меблі для свого будинку. Нова колекція представлена у двох кольорах: Німфея альба та Дуб сонома.
Шафа Лайт ШЛ-3 - це дивовижний приклад доступних, трендових меблів, які можуть бути не тільки красивими і привабливими, але й високоякісними, практичними, довговічними, ергономічними і функціональними. Приємна фактура меблів та приємний відтінок допоможуть освіжити приміщення та звичний інтер'єр, кімната перетвориться, стане більш затишною, приємною та комфортною.
Шафа Лайт ШЛ-3 оснащена дводверним відділенням зі штангою для тремпелів, однодверним відділенням із чотирма полицями та двома висувними шухлядами. Він буде доречний у будь-якій кімнаті, виконуючи не лише естетичну, а й практичну функцію.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Колір (відтінок) меблів: Німфея альба
Габаритні розміри:
Німфея альба

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Эверест |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество внешних выдвижных ящиков | 2 шт |
| Количество створок (дверей) | 3 шт |
| Наличие зеркала | не предусмотрено |
| Состояние | Новое |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Нимфея Альба |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2080 мм |
| Глубина шкафа | 520 мм |
| Ширина шкафа | 1370 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Полки для белья | 6 |
| Штанга для одежды | 1 шт |