


12 950,15 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ БЕЛЛА МИРО-МАРК БІЛИЙ ГЛЯНЕЦЬ
Ліжко полуторне Белла виконане в сучасному дизайні, з м'яким узголів'ям та профілем. Каркас ліжка виконаний з ламінованої ДСП, що надає довговічності та міцності меблям. Колірне рішення представленої моделі – білий глянець. Ліжко комплектується дерев'яним розбірним вкладом (кроком 60 мм).
Матрац у комплект не входить, купується окремо.
Модульна система Белла MiroMark характеризується ідеальними геометричними пропорціями, плавними лініями, незабутнім зовнішнім виглядом, практичністю та комфортністю у використанні, стійкістю до різних пошкоджень, тривалим експлуатаційним терміном. Лаконічні форми, прості смуги та білий колір корпусів та фасадів залучать з першого погляду любителів мінімалізму та стриманості.
Корпус меблевого гарнітура Белла виконаний з ламінованої ДСП 16 мм, фасад - із тришарового глянсового покриття, висушеного під ультрафіолетовими променями, ламінованої ДСП 18 мм. Як фурнітура модульна система Белла використовує хромовані ручки, пластмасові ніжки, покриті хромом у колір ручок. Висувні шухляди и з кульковими, підвищеною міцністю, телескопічними напрямними повного висування.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Розміри спального місця:
Габаритні розміри ліжка:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Основание | Ламели |
| Размер спального места | 140х200 |
| Размеры рекомендуемого матраса | 140х200 |
| Состояние | Новое |
| Тип кровати | полуторная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Цвет | Белый |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 109.2 см |
| Длина кровати | 204.4 см |
| Ширина кровати | 165.9 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 140 см |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Нет |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Материал изготовления кровати | |
| Изголовье кровати | ДСП ламинированная |
| Каркас кровати | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | Искусственная кожа |