

3 989 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ БЕЛЛАДЖІО МИРО-МАРК БІЛИЙ ГЛЯНЕЦЬ
Дзеркало настінне Белладжіо Миро-Марк – елемент модульної спальні Белладжіо від українського виробника. Компактне та елегантне дзеркало прямокутної форми. Дзеркало виконане без рами. Дзеркало Белладжіо поєднуватиметься з будь-яким стилем і стане прикрасою Вашого інтер'єру.
Белладжіо (Belagio) - це точне поєднання деталей, де всі меблі органічно доповнюють один одного. Ця модель транслює елегантність та лаконічність свого зовнішнього вигляду та чудово доповнить кімнату як класичного, так і кімнату в стилі модерн. У поєднанні з білим глянцем кольорова гама комплекту спокійна та приємна. Ліжко з м'яким узголів'ям та підсвічуванням буде гарним доповненням спальні. Корпус меблів виконаний з ламінованої ДСП 10 мм, 16 мм, фасад - із тришарового глянсового покриття, висушеного під ультрафіолетовими променями, ламінованої ДСП 16 мм, 18 мм. Висувні шухляди з кульковими, підвищеною міцністю, телескопічними напрямними повного висування.
Характеристики:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Материал рамы | Без рамы |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Сфера использования | Салоны красоты, Для ванной комнаты, Для офиса, Для дома |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 750 мм |
| Толщина | 22 мм |
| Ширина | 1200 мм |