

5 432 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ МАРСЕЛЬ ДУБ ГРЕЙ
Малий комод Марсель від українського виробника меблів Неман - стиль на перетині з практичністю. Комод у стильному і водночас сучасному кольорі дуб грей здатний підкреслити індивідуальність інтер'єру. Головні характеристики цієї моделі - це строгі та елегантні форми. Цей виріб ідеально поєднується з усіма елементами серії спальні Марсель від Неман.
Комод виконаний в мінімалістичному стилі і надзвичайно зручний своїми трьома висувними, місткими шухлядами і відсутністю накладних ручок.
Виготовлений комод на європейському обладнанні, з використанням екологічно чистих і безпечних лакофарбових матеріалів.
Габарити виробу:
Матеріали виробу:
Доступні варіанти кольору:

| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Тип опор | Цоколь |
| Производитель | Неман |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 80 см |
| Глубина комода | 39 см |
| Высота комода | 84 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Цвет | |
| Цвет | Дуб грей |