


7 844 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ МАРСЕЛЬ ДУБ ГРЕЙ
Комод великий Марсель від української меблевої фабрики Неман!
У стильному і сучасному кольорі дуб грей здатна підкреслити індивідуальність інтер'єру.
У дві невеликі, але місткі висувні шухляди ви завжди зможете покласти різні дрібниці, які завжди мають бути під рукою.
Всю свою продукцію фабрика виготовляє на сучасному обладнанні італійського та німецького виробництва з високоякісного ДСП із застосуванням фарбувальної камери.
Габарити виробу:
Матеріали виробу:
Доступні варіанти кольору:

| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Количество дверок | 2 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Тип опор | Цоколь |
| Производитель | Неман |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Дуб грей |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 130 см |
| Глубина комода | 38 см |
| Высота комода | 84 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |