

7 500 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ БЕЛЛАДЖІО МИРО-МАРК БІЛИЙ ГЛЯНЕЦЬ
Комод Белладжіо 4Ш Миро-Марк – практичний комод у стилі модерн від відомого виробника з України. Фасад та корпус комоду виконані із спеціального меблевого ламінованого ДСП. Дизайнери вибрали колір для його забарвлення – білий глянець. Комод має чотири висувні шухляди для зберігання речей, з телескопічними напрямними повного висування.
Белладжіо (Belagio) - це точне поєднання деталей, де всі меблі органічно доповнюють один одного. Ця модель транслює елегантність та лаконічність свого зовнішнього вигляду та чудово доповнить кімнату як класичного, так і кімнату в стилі модерн. У поєднанні з білим глянцем кольорова гама комплекту спокійна та приємна. Ліжко з м'яким узголів'ям та підсвічуванням буде гарним доповненням спальні. Корпус меблів виконаний з ламінованої ДСП 10 мм, 16 мм, фасад - із тришарового глянсового покриття, висушеного під ультрафіолетовими променями, ламінованої ДСП 16 мм, 18 мм. Висувні шухляди з кульковими, підвищеною міцністю, телескопічними напрямними повного висування.
Характеристики:
Матеріал виготовлення комоду:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Цоколь |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 77.1 см |
| Глубина комода | 45.2 см |
| Ширина комода | 110 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |