

14 342,80 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ БЕЛЛАДЖІО МИРО-МАРК БІЛИЙ ГЛЯНЕЦЬ
Ліжко двоспальне Белладжіо виконане в сучасному дизайні, з м'яким узголів'ям. Каркас ліжка виконаний з ламінованої ДСП, що надає довговічності та міцності меблям. Колірне рішення представленої моделі – білий глянець. Ліжко з м'яким узголів'ям та підсвічуванням буде гарним доповненням спальні. Ліжко комплектується металевим каркасом (кроком 65 мм).
Матрац у комплект не входить, купується окремо.
Белладжіо (Belagio) - це точне поєднання деталей, де всі меблі органічно доповнюють один одного. Ця модель транслює елегантність та лаконічність свого зовнішнього вигляду та чудово доповнить кімнату як класичного, так і кімнату в стилі модерн. У поєднанні з білим глянцем кольорова гама комплекту спокійна та приємна. Ліжко з м'яким узголів'ям та підсвічуванням буде гарним доповненням спальні. Корпус меблів виконаний з ламінованої ДСП 10 мм, 16 мм, фасад - із тришарового глянсового покриття, висушеного під ультрафіолетовими променями, ламінованої ДСП 16 мм, 18 мм. Висувні шухляди з кульковими, підвищеною міцністю, телескопічними напрямними повного висування.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Розміри спального місця:
Габаритні розміри ліжка:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Основание | Ламели |
| Размер спального места | 180х200 |
| Размеры рекомендуемого матраса | 180х200 |
| Состояние | Новое |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Цвет | Белый |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 99.7 см |
| Длина кровати | 207.2 см |
| Ширина кровати | 195.2 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 180 см |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Нет |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Материал изготовления кровати | |
| Изголовье кровати | ДСП ламинированная |
| Каркас кровати | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Да |