

3 323 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ БЕЛЛАДЖІО МИРО-МАРК БІЛИЙ ГЛЯНЕЦЬ
Тумба приліжкова Белладжіо – елемент модульної системи Белладжіо від відомого виробника з України. Тумба має 2 висувні шухляди з телескопічними напрямними. Корпус та фасад тумби виготовлені з ламінованої ДСП, в кольорі: білий глянець.
Белладжіо (Belagio) - це точне поєднання деталей, де всі меблі органічно доповнюють один одного. Ця модель транслює елегантність та лаконічність свого зовнішнього вигляду та чудово доповнить кімнату як класичного, так і кімнату в стилі модерн. У поєднанні з білим глянцем кольорова гама комплекту спокійна та приємна. Ліжко з м'яким узголів'ям та підсвічуванням буде гарним доповненням спальні. Корпус меблів виконаний з ламінованої ДСП 10 мм, 16 мм, фасад - із тришарового глянсового покриття, висушеного під ультрафіолетовими променями, ламінованої ДСП 16 мм, 18 мм. Висувні шухляди з кульковими, підвищеною міцністю, телескопічними напрямними повного висування.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри тумби:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип тумбы | прямая |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 40 см |
| Глубина тумбы | 40.2 см |
| Ширина тумбы | 55.2 см |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Фасады тумбы | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |