


12 594 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ БЕЛЛАДЖІО МИРО-МАРК БІЛИЙ ГЛЯНЕЦЬ
Шафа Белладжіо 3Д - тридверна шафа, елемент модульної системи Белладжіо від відомого виробника з України. Корпус та фасад шафи виготовлені з ламінованої ДСП. Представлений у кольоровому варіанті – білий глянець. Шафа тридверна, всередині шафи два відділення з двома полицями та двома штангами.
Белладжіо (Belagio) - це точне поєднання деталей, де всі меблі органічно доповнюють один одного. Ця модель транслює елегантність та лаконічність свого зовнішнього вигляду та чудово доповнить кімнату як класичного, так і кімнату в стилі модерн. У поєднанні з білим глянцем кольорова гама комплекту спокійна та приємна. Ліжко з м'яким узголів'ям та підсвічуванням буде гарним доповненням спальні. Корпус меблів виконаний з ламінованої ДСП 10 мм, 16 мм, фасад - із тришарового глянсового покриття, висушеного під ультрафіолетовими променями, ламінованої ДСП 16 мм, 18 мм. Висувні шухляди з кульковими, підвищеною міцністю, телескопічними напрямними повного висування.
Характеристики шафи:
Матеріал виготовлення шафи:
Колір:
Габаритні розміри шафи:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество створок (дверей) | 3 шт |
| Наличие зеркала | не предусмотрено |
| Состояние | Новое |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Антресоль | Нет |
| Полки для белья | 2 |
| Штанга для одежды | 2 шт |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2250 мм |
| Глубина шкафа | 550 мм |
| Ширина шкафа | 1380 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |