


17 255 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ МАРСЕЛЬ ДУБ ГРЕЙ
Орнаментна шафа тридверна Марсель від української меблевої фабрики Неман з оригінальним фрезеруванням у стилі рухомої хвилі прекрасно доповнить Ваш інтер'єр вітальні, спальні або передпокою. Шафа з хорошими, місткими габаритами, в ній чудово можна розмістити всі речі як на поличках, так і на вішалках.
Шафа виготовлена в сучасному, стильному кольорі дуб грей, що обов'язково приверне увагу навіть найвибагливішого покупця. Шафа ідеально поєднується з усіма елементами серії Марсель.
У правій секції за двома дверцятами розташована металева штанга для розташування вішалок.
У лівій частині - місткі полиці для речей.
Знизу розташовані три висувні шухляди для швидкого доступу до необхідних речей.
Усю свою продукцію фабрика виготовляє на сучасному обладнанні італійського та німецького виробництва з високоякісного ДСП із застосуванням фарбувальної камери. Усі вироби проходять багатоступеневе тестування, щоб у результаті клієнти отримували тільки якісні товари, без вад і браку.
Габарити виробу:
Матеріали виробу:
Доступні варіанти кольору:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Неман |
| Страна производитель | Украина |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Количество створок (дверей) | 3 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Наличие зеркала | не предусмотрено |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Дуб грей |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 1651 мм |
| Глубина шкафа | 520 мм |
| Высота шкафа | 2100 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Выдвижной ящик | 3 шт |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |