

13 192,80 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ КАТРІН МИРО-МАРК БІЛИЙ
М'яке двоспальне ліжко Катрін виконане в сучасному дизайні. У виробничому процесі для створення основного каркасу та фасадних елементів використовувався надійний матеріал – ламінована ДСП, що надає довговічності та міцності меблів. М'яка оббивка ліжка представлена у сірому кольорі. Ліжко комплектується металевим каркасом (кроком 65 мм).
Матрац у комплект не входить, купується окремо.
Уособлення сімейного затишку та місця, де завжди добре та комфортно – це про спальню-новинку Катрін (Katrin). Колекція включає м'яке ліжко, шафу, комод, тумбу та дзеркало Katrin, які ідеально будуть поєднуються з вашим інтер'єром. Вони виконані в білому кольорі з мінімалістичним дизайном, який не тільки вражає естетично, але і дуже зручний у повсякденному використанні. Дизайнери вдало підібрали алюмінієві ручки та забезпечили оптимальне розташування полиць та шухляд, надаючи меблям Катрін вишуканість та функціональність. Шафа з колекції стане Вашим власним маленьким гардеробом завдяки її просторому внутрішньому наповненню. Вона оснащена чотирма дверцятами, дві з яких є дзеркальними, а також двома висувними шухлядами. Комод із трьома шухлядами додасть елегантності вашій спальні та забезпечить додатковий простір для зберігання речей. Він має стильні алюмінієві ручки та бездоганно вписується у загальний дизайн колекції Катрін. Корпус та фасад меблів виготовлені з ламінованої ДСП 16 мм. Висувні шухляди з кульковими, підвищеної міцності, телескопічними напрямними повного висування.
Катрін – це поєднання затишку, стилю та практичності. Ця колекція допоможе вам створити ідеальне місце для відпочинку та оновлення сил, де кожен день починатиметься та закінчуватиметься з відчуттям комфорту та гармонії.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Розміри спального місця:
Габаритні розміри ліжка:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Основание | Ламели |
| Размер спального места | 180х200 |
| Размеры рекомендуемого матраса | 180х200 |
| Состояние | Новое |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Цвет | Серый |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 105 см |
| Длина кровати | 216 см |
| Ширина кровати | 196 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 180 см |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Нет |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Материал изготовления кровати | |
| Изголовье кровати | ДСП ламинированная |
| Каркас кровати | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |