



2 705 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ ДИТЯЧОЇ ЛАЙТ ЕВЕРЕСТ НІМФЕЯ АЛЬБА
Сьогодні у тренді відсутність зайвих деталей та мінімалізм. Меблева фабрика Еверест представляє нову серію корпусних меблів Лайт - варіант для тих, хто хоче придбати якісні та сучасні меблі для свого будинку. Нова колекція представлена у двох кольорах: Німфея альба та Дуб сонома.
Комп'ютерний стіл СЛ-1 Лайт Еверест – ідеальне рішення для організації робочого простору в офісі та для облаштування молодіжної кімнати. Короткий лаконічний дизайн відмінно підійде для будь-яких розмірів. Якщо Вам потрібно організувати робочий куточок будинку, комп'ютерний стіл СЛ-1 Лайт виручить Вас. На ньому вистачить місця для підручників, комп'ютера та письмового приладдя.
Відмінний варіант письмового столу для Вас та Вашої дитини. Модель являє собою стіл з ДСП, виконаний в стилі модерн, має вбудовану тумбу з одним висувним ящиком і полицею, прихованою за дверцятами. Ця модель проста, надійна та досить містка. Конструкція дуже стійка і не потребує особливого догляду.
Таким чином можна обережно розмістити книги та інші необхідні предмети. Модель оперативно збирається у колективні та персональні робочі місця. На вибір представлені два варіанти комбінацій кольорів – Дуб сонома і Німфея альба.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Колір (відтінок) меблів: Німфея альба
Габаритні розміри:
Німфея альба

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Эверест |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Назначение | Для стационарного компьютера или ноутбука |
| Наличие выдвижной полки для клавиатуры | Да |
| Наличие надстройки | Нет |
| Наличие подставки под системный блок | не предусмотрена |
| Состояние | Новое |
| Тип стола | прямой |
| Тумба в комплекте | стационарная |
| Цвет | Нимфея Альба |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Нет |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Нет |
| Подсветка | Нет |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота | 770 мм |
| Глубина | 550 мм |
| Длина | 1100 мм |
| Размеры столешницы | |
| Глубина столешницы | 550 мм |
| Длина столешницы | 1100 мм |
| Комплектация | |
| Колесики | Нет |
| Навесной шкаф | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Подставки под СD | Нет |
| Полка для оргтехники | Нет |
| Полка-надстройка под монитор | Нет |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Материал изготовления стола | |
| Опоры | ламинированная ДСП |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Фасады | ламинированная ДСП |