







5 263 ₴
Тумба Глорія скло - це компакна, унікальна та вишукана модель. Ця тумба надає безліч варінтів зберігання речей. Глорія безперечно доповнить інтер’єр офісного чи житлового приміщення, і протягом довгих тривалих років буде зберігатись своїм станом та технічним виглядом. Тумба “Глорія Скло” вважається унікальною, сучасною, дуже компактною моделлью, виконаною з натурального соснового або букового матеріалу, яке покрите гіпоалергенним лаком італійського виробника.
Соснові та букові вироби з цих матеріалів протягом довгих років будуть тішити своїм виглядом та технічним станом. Тумба “Глорія Скло” ідеально буде підходити в більшість сучасних інтер’єрів житлових чи офісних приміщень, який бездоганно доповнить, Ваш дизайн.
Габаритні розміри:
Порода деревини:
Покриття:
Поличка:
Доступнi кольори:

*Доплата за білий / сірий колір +15%
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Арбор Древ |
| Страна производитель | Украина |
| Тип тумбы | прямая |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Ольха светлая, Орех темный, Орех светлый, Венге, Венге магия, Белый, Серый, Яблоня локарно |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | натуральное дерево |
| Фасады тумбы | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Декоративные элементы | стекло |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 52 см |
| Глубина тумбы | 40 см |
| Высота тумбы | 35 см |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Сосна |
| Цвет мебели | Горіх |