







от 2 827 ₴
Дзеркало з натурального дерева Глорія Арбор Древ
Дзеркало “Глорія” від сучасного українського меблевого виробника Арбор Древ вважається унікальним, дуже фантастичною моделью, виконаною з натурального соснового або букового матеріалу, яке покрите гіпоалергенним лаком італійського виробника.
Дзеркало “Глорія” є класичним інструментом для створення відчуття більшого, який буде завжди прикрашати інтер’єр будь-якого офісного приміщення чи домашню оселю, адже декоративний виріб допоможе візуально розширити простір кімнат та освітлення зробивши загальне враження більш динамічне та фантастичним.
Габаритні розміри:
Порода деревини:
Покриття: гіпоалергенний лак італійського виробництва
Доступні кольори дерева:

Доплата за білий сірий / колір +15%
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Арбор Древ |
| Страна производитель | Украина |
| Материал рамы | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Сфера использования | Для дома |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Орех |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 600 мм |
| Толщина | 4 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Сосна |