

2 283 ₴
Крісло “Анжело 5” від сучасного українського меблевого виробника Арбор Древ вважається сучасним, комфортним, унікальним та зручною моделью, виконаною з натурального соснового або букового матеріалу, яке покрите гіпоалергенним лаком італійського виробника.
Меблева фабрика Арбор Древ пропонує великий та широкий асортимент крісел для облаштування будь-якого приміщення, який безперечно доповнить інтер’єр офісу, чи Вашої оселі та допоможе гармонійно та затишно відчувати себе у комфорті. Крісло “Анжело 5” сучасне, комфортне та зручне, яке миттєво допоможе зняти напруження та розслабитись.
Стильний класичний обідній стілець Анжело-5 стане відмінним доповненням до інтер'єру вашої вітальні або їдальні, кафе та ресторанів.
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
На вибір надані 8 варіантів кольору.
*Доплата за білий/ сірий колір +15%
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех |
| Цвет обивки | Серый |
| Производитель | Арбор Древ |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Орех |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Спинка | натуральное дерево, фанера |
| Сиденье | фанера |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 450 мм |
| Глубина | 440 мм |
| Высота | 920 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Варіанти оббивки | Luis 6 |