
2 107 ₴
Крісло “Франциско” від сучасного українського меблевого виробника Арбор Древ вважається сучасним, комфортним, унікальним та зручною моделью, виконаною з натурального соснового або букового матеріалу, яке покрите гіпоалергенним лаком італійського виробника.
Спинка крісла декорована дерев'яними горизонтальними планками, що забезпечують правильну підтримку спини людини, а м'яке сидіння зробить Ваш відпочинок більш комфортним. Каркас крісла виготовлене з масиву бука, покрите гіпоалергенним лаком; матеріал оббивки — тканина, яку можна вибрати за Вашим смаком.
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
На вибір надані 8 варіантів кольору.
*Доплата за білий/ сірий колір +15%


| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех |
| Цвет обивки | Серый |
| Производитель | Арбор Древ |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Орех |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Спинка | натуральное дерево, фанера |
| Сиденье | фанера |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 450 мм |
| Глубина | 440 мм |
| Высота | 105 мм |