

2 221 ₴
Крісло “Чарлі” від сучасного українського меблевого виробника Арбор Древ вважається сучасним, комфортним, унікальним та зручною моделью, виконаною з натурального соснового або букового матеріалу, яке покрите гіпоалергенним лаком італійського виробника.
Меблева фабрика Арбор Древ пропонує великий та широкий асортимент крісел для облаштування будь-якого приміщення, який безперечно доповнить інтер’єр офісу, чи Вашої оселі та допоможе гармонійно та затишно відчувати себе у комфорті. Крісло “Чарлі” сучасне, комфортне та зручне, яке миттєво допоможе зняти напруження та розслабитись.
Матеріали:
Розміри:
На вибір надані 8 варіантів кольору.
*Доплата за білий/ сірий колір +15%


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Арбор Древ |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех |
| Цвет каркаса | Орех |
| Цвет обивки | Бежевый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1050 мм |
| Глубина | 440 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Сиденье | натуральное дерево |
| Спинка | натуральное дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | Ткань |