
2 251 ₴
Крісло “Ель” від сучасного українського меблевого виробника Арбор Древ вважається сучасним, комфортним, унікальним та зручною моделью, виконаною з натурального соснового або букового матеріалу, яке покрите гіпоалергенним лаком італійського виробника.
Меблева фабрика Арбор Древ пропонує великий та широкий асортимент крісел для облаштування будь-якого приміщення, який безперечно доповнить інтер’єр офісу, чи Вашої оселі та допоможе гармонійно та затишно відчувати себе у комфорті. Крісло “Ель” сучасне, комфортне та зручне, яке миттєво допоможе зняти напруження та розслабитись.
Матеріали:
Розміри:
На вибір надані 8 варіантів кольору.
*Доплата за білий/ сірий колір +15%

| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Жесткое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех |
| Цвет обивки | Белый |
| Производитель | Арбор Древ |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Орех |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Спинка | натуральное дерево |
| Сиденье | натуральное дерево |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 430 мм |
| Глубина | 420 мм |
| Высота | 810 мм |