

2 153 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ЛІЛУ МИРО-МАРК КАШЕМІР ГЛЯНЕЦЬ
Дзеркало настінне Лілу Миро-Марк – елемент модульної спальні Лілу від українського виробника. Компактне та елегантне дзеркало прямокутної форми. Дзеркало виконане без рами. Дзеркало Лілу поєднуватиметься з будь-яким стилем і стане прикрасою Вашого інтер'єру.
Лілу (Lily) – спальня-новинка, яка стане для Вас простором спокою та ніжності. Улюблене місце у будинку, де панує згода та комфорт. В основі комплекту м'яке ліжко 1.6 м у сірому кольорі та меблі в кольоровій гамі – Кашемір, яка разом створює особливу атмосферу. Деталі узголів'я ліжка нагадують шоколадні плитки, що робить його дизайн мінімальним, і в той же час сучасним. Матеріал невибагливий у догляді, його легко чистити та мити. Крім того, ліжко може бути з підйомним механізмом, що дозволяє зберігати речі в ніші, і таким чином економити простір шафи. У комплект спальні Lily входять також шафи, комод і приліжкова тумбочка, виконані в кольорі Кашемір. На вибір шафа з чотирма дверцятами, де дві з них дзеркальні, на повний зріст або тридверна шафа без дзеркал з мінімалістичним дизайном. Комод та тумби відрізняються фрезерованими ручками, що надає їх вигляду вишуканості та елегантності. Такі ручки начебто приховані, але вони також зручні та практичні у щоденному використанні. Дизайн максимально простий, але цікавий. Будьте впевнені, спальня збереже свій первісний вид на довгі роки, адже якість меблів від MiroMark перевірена роками. Меблі виготовляються з ДСП, які лакують під дією УФ-променів, завдяки чому лакофарбове покриття стає більш якісним та міцним. Фасади шліфують за унікальною технологією, в результаті поверхня залишається ідеально гладкою, майже дзеркальна.
Характеристики:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Материал рамы | Без рамы |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Сфера использования | Для ванной комнаты, Салоны красоты, Для дома, Для офиса |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 600 мм |
| Толщина | 22 мм |
| Ширина | 900 мм |