
919 ₴
Табурет “Т1” від сучасного українського меблевого виробника Арбор Древ вважається сучасним, комфортним, унікальним та зручною моделью, виконаною з натурального соснового або букового матеріалу, яке покрите гіпоалергенним лаком італійського виробника.
Меблева фабрика Арбор Древ пропонує великий та широкий асортимент крісел для облаштування будь-якого приміщення, який безперечно доповнить інтер’єр офісу, чи Вашої оселі та допоможе гармонійно та затишно відчувати себе у комфорті. Табурет “Т1” сучасне, комфортне та зручне, яке миттєво допоможе зняти напруження та розслабитись.
Матерiал:
Габаритнi розмiри:
На вибір надані 8 варіантів кольору.
*Доплата за білий/ сірий колір +15%

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Арбор Древ |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет (оттенок) мебели | Ольха светлая, Орех темный, Кальвадос, Венге, Ваниль, Красное дерево, Белый, Серый |
| Цвет обивки | Серый |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 300 мм |
| Глубина | 300 мм |
| Высота | 450 мм |
| Материал изготовления | |
| Сиденье | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Основной обивочный материал | ткань |