

5 848 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ЛІЛУ МИРО-МАРК КАШЕМІР ГЛЯНЕЦЬ
Комод Лілу 3Ш Миро-Марк – практичний комод від відомого виробника з України. Фасад та корпус комоду виконані із спеціальної меблевої ламінованої ДСП. Дизайнери вибрали колір для його фарбування – Кашемір глянець. Комод має три висувні шухляди для зберігання речей.
Лілу (Lily) – спальня-новинка, яка стане для Вас простором спокою та ніжності. Улюблене місце у будинку, де панує згода та комфорт. В основі комплекту м'яке ліжко 1.6 м у сірому кольорі та меблі в кольоровій гамі – Кашемір, яка разом створює особливу атмосферу. Деталі узголів'я ліжка нагадують шоколадні плитки, що робить його дизайн мінімальним, і в той же час сучасним. Матеріал невибагливий у догляді, його легко чистити та мити. Крім того, ліжко може бути з підйомним механізмом, що дозволяє зберігати речі в ніші, і таким чином економити простір шафи. У комплект спальні Lily входять також шафи, комод і приліжкова тумбочка, виконані в кольорі Кашемір. На вибір шафа з чотирма дверцятами, де дві з них дзеркальні, на повний зріст або тридверна шафа без дзеркал з мінімалістичним дизайном. Комод та тумби відрізняються фрезерованими ручками, що надає їх вигляду вишуканості та елегантності. Такі ручки начебто приховані, але вони також зручні та практичні у щоденному використанні. Дизайн максимально простий, але цікавий. Будьте впевнені, спальня збереже свій первісний вид на довгі роки, адже якість меблів від MiroMark перевірена роками. Меблі виготовляються з ДСП, які лакують під дією УФ-променів, завдяки чому лакофарбове покриття стає більш якісним та міцним. Фасади шліфують за унікальною технологією, в результаті поверхня залишається ідеально гладкою, майже дзеркальна.
Характеристики:
Матеріал виготовлення комоду:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Цоколь |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Бежевый |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 85 см |
| Глубина комода | 45 см |
| Ширина комода | 110 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |