

2 837 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ЛІЛУ МИРО-МАРК КАШЕМІР ГЛЯНЕЦЬ
Тумба приліжкова Лілу – елемент модульної спальні Лілу від відомого виробника з України. Тумба має 2 висувні шухляди. Корпус та фасад тумби виготовлені з ламінованої ДСП, у кольоровому варіанті - Кашемір глянець.
Лілу (Lily) – спальня-новинка, яка стане для Вас простором спокою та ніжності. Улюблене місце у будинку, де панує згода та комфорт. В основі комплекту м'яке ліжко 1.6 м у сірому кольорі та меблі в кольоровій гамі – Кашемір, яка разом створює особливу атмосферу. Деталі узголів'я ліжка нагадують шоколадні плитки, що робить його дизайн мінімальним, і в той же час сучасним. Матеріал невибагливий у догляді, його легко чистити та мити. Крім того, ліжко може бути з підйомним механізмом, що дозволяє зберігати речі в ніші, і таким чином економити простір шафи. У комплект спальні Lily входять також шафи, комод і приліжкова тумбочка, виконані в кольорі Кашемір. На вибір шафа з чотирма дверцятами, де дві з них дзеркальні, на повний зріст або тридверна шафа без дзеркал з мінімалістичним дизайном. Комод та тумби відрізняються фрезерованими ручками, що надає їх вигляду вишуканості та елегантності. Такі ручки начебто приховані, але вони також зручні та практичні у щоденному використанні. Дизайн максимально простий, але цікавий. Будьте впевнені, спальня збереже свій первісний вид на довгі роки, адже якість меблів від MiroMark перевірена роками. Меблі виготовляються з ДСП, які лакують під дією УФ-променів, завдяки чому лакофарбове покриття стає більш якісним та міцним. Фасади шліфують за унікальною технологією, в результаті поверхня залишається ідеально гладкою, майже дзеркальна.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри тумби:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип тумбы | прямая |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Бежевый |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 47 см |
| Глубина тумбы | 40 см |
| Ширина тумбы | 55 см |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Фасады тумбы | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |