

15 221,40 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ЛІНЦ СІРИЙ ШИФЕР/ДУБ ВОТАН МИРО-МАРК
Ліжко двоспальне з м'яким узголів'ям та двома шухлядами Лінц – розкішне ліжко, яке має ефектне узголів'я. Корпус ліжка виготовлений з високоякісної ламінованої ДСП, представлене в кольорах - сірий шифер/дуб вотан.. Ліжко комплектується висувними шухлядами та металевим каркасом (кроком 65 мм).
Матрац у комплект не входить, купується окремо.
Стильна спальня Лінц у сірому кольорі стане окрасою Вашого сучасного інтер'єру. Фасади сірого кольору у поєднанні з деревом виглядають вишукано та стримано одночасно. Такий універсальний дизайн спальні підійде до будь-якого оформлення інтер'єру, дуже зручно. Колірна гама комплекту фактично вирішує питання створення акцентів приміщення.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Розміри спального місця:
Габаритні розміри ліжка:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие выдвижного ящика | Да |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Основание | Ламели |
| Размер спального места | 180х200 |
| Размеры рекомендуемого матраса | 180х200 |
| Состояние | Новое |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Цвет | Серый |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый |
| Комплектация кровати | |
| Выдвижной ящик | 2 шт |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Нет |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 95 см |
| Длина кровати | 217 см |
| Ширина кровати | 186 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 180 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Изголовье кровати | ДСП ламинированная |
| Каркас кровати | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | Ткань |