


2 153 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ МЕГІ СІРИЙ ГЛЯНЕЦЬ ШИНШИЛА МИРО-МАРК
Дзеркало настінне Мегі Миро-Марк – елемент модульної спальні Мегі від українського виробника. Компактне та елегантне дзеркало прямокутної форми. Дзеркало виконане без рами. Дзеркало Мегі поєднуватиметься з будь-яким стилем і стане прикрасою Вашого інтер'єру.
Комплект Мегі (Megy) включає широкий вибір шаф і їх внутрішнього наповнення, а також комодів різного типу, ліжка шириною 1.6 і 1.8 м, тумбу і дзеркало. Ліжко виконане з м'яким узголів'ям по ширині спального місця. Тканина вдало контрастує з кольором Шіншилла Сіра, до того ж вона легка і невибаглива у догляді, що важливо для щоденного використання. Висока міцність та надійність основи ліжка гарантована на роки. Вибір шаф дуже широкий, так що ви можете підібрати свій варіант саме для вашого приміщення, якого б розміру воно не було. Якщо у вас велика і простора спальня, ви можете навіть об'єднати кілька шаф разом, створюючи цікаву комбінацію, або вибрати широку шафу-купе. Над комодом радимо встановити дзеркало, адже така деталь декору додасть світло та простору для вашої спальні. Корпус та фасад меблів виготовлені з ламінованої ДСП 16 мм.
Мегі – це поєднання затишку, стилю та практичності. Ця колекція допоможе вам створити ідеальне місце для відпочинку та оновлення сил, де кожен день починатиметься та закінчуватиметься з відчуттям комфорту та гармонії.
Характеристики:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Сфера использования | Для ванной комнаты, Для дома, Для офиса, Салоны красоты |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал рамы | Без рамы |
| Цвет | Белый |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 900 мм |
| Толщина | 22 мм |
| Высота | 600 мм |