


17 506 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ МІЯ БІЛИЙ ГЛЯНЕЦЬ МИРО-МАРК
Уявіть свою ідеальну спальню — простору, світлу та сповнену гармонії. З новою колекцією MIЯ це стає реальністю. Білий колір та глянцеві фасади створюють відчуття легкості й простору, перетворюючи кімнату на ідеальне місце для відпочинку. Кожен елемент колекції ретельно продуманий: чіткі геометричні лінії та приховані ручки підкреслюють мінімалістичну естетику і забезпечують зручність у використанні. Білий колір гармонійно поєднується з будь-яким інтер'єром, дозволяючи вам створити свою ідеальну кімнату без зайвих зусиль. Комплект включає ліжко з масивним узголів’ям, кілька варіантів шаф з можливістю додаткових поличок, а також комод і приліжкові тумби. MIЯ — ваш шлях до ідеальної спальні.
Ліжко з колекції MIЯ — це не лише стильний елемент вашої спальні, а й гарант комфорту та затишку. Масивне узголів’я додає елегантності та робить ліжко центром уваги, а його продуманий дизайн забезпечує зручність під час відпочинку. Простора поверхня ліжка дозволяє вам насолоджуватися комфортним сном, а високоякісні матеріали, з яких воно виготовлене, гарантують довговічність та надійність. Завдяки своєму універсальному дизайну, це ліжко чудово поєднується з іншими елементами колекції, створюючи гармонійний та сучасний інтер'єр.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Розміри спального місця:
Габаритні розміри ліжка:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размеры рекомендуемого матраса | 160х200 |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Цвет | Белый |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер спального места | 160х200 |
| Вид кровати | одноярусная кровать |
| Основание | Ламели |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 214 см |
| Ширина кровати | 235.4 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 96.3 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | ламинированная ДСП |
| Изголовье кровати | ДСП ламинированная |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Нет |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |