




18 006 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ МЕГІ СІРИЙ ГЛЯНЕЦЬ ШИНШИЛА МИРО-МАРК
Двоспальне ліжко Меги виконане у сучасному дизайні. У виробничому процесі для створення основного каркасу та фасадних елементів використовувався надійний матеріал – ламінована ДСП, що надає довговічності та міцності меблям. М'яке узголів'я ліжка представлене в сірому варіанті кольору. Тканина вдало контрастує з кольором Глянець Сірий Шиншила, до того ж вона легка і невибаглива у догляді, що важливо для щоденного використання. Ліжко комплектується підйомним механізмом із каркасом, є ніша для білизни.
Матрац у комплект не входить, купується окремо.
Комплект Мегі (Megy) включає широкий вибір шаф і їх внутрішнього наповнення, а також комодів різного типу, ліжка шириною 1.6 і 1.8 м, тумбу і дзеркало. Ліжко виконане з м'яким узголів'ям по ширині спального місця. Тканина вдало контрастує з кольором Шіншилла Сіра, до того ж вона легка і невибаглива у догляді, що важливо для щоденного використання. Висока міцність та надійність основи ліжка гарантована на роки. Вибір шаф дуже широкий, так що ви можете підібрати свій варіант саме для вашого приміщення, якого б розміру воно не було. Якщо у вас велика і простора спальня, ви можете навіть об'єднати кілька шаф разом, створюючи цікаву комбінацію, або вибрати широку шафу-купе. Над комодом радимо встановити дзеркало, адже така деталь декору додасть світло та простору для вашої спальні. Корпус та фасад меблів виготовлені з ламінованої ДСП 16 мм.
Мегі – це поєднання затишку, стилю та практичності. Ця колекція допоможе вам створити ідеальне місце для відпочинку та оновлення сил, де кожен день починатиметься та закінчуватиметься з відчуттям комфорту та гармонії.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Розміри спального місця:
Габаритні розміри ліжка:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Да |
| Тип подъемного механизма | Газ-лифт |
| Размеры рекомендуемого матраса | 180х200 |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый |
| Цвет | Серый |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер спального места | 180х200 |
| Основание | Ламели |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 180 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 207 см |
| Ширина кровати | 204.4 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 115 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | ламинированная ДСП |
| Изголовье кровати | ДСП ламинированная |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Нет |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |