



3 557 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ МЕГІ СІРИЙ ГЛЯНЕЦЬ ШИНШИЛА МИРО-МАРК
Тумба приліжкова Мегі – елемент модульної спальні Мегі від відомого виробника з України. Тумба має 2 висувні шухляди. Корпус та фасад тумби виготовлені з ламінованої ДСП, у кольоровому варіанті - Глянець Сірий Шиншила.
Комплект Мегі (Megy) включає широкий вибір шаф і їх внутрішнього наповнення, а також комодів різного типу, ліжка шириною 1.6 і 1.8 м, тумбу і дзеркало. Ліжко виконане з м'яким узголів'ям по ширині спального місця. Тканина вдало контрастує з кольором Шіншилла Сіра, до того ж вона легка і невибаглива у догляді, що важливо для щоденного використання. Висока міцність та надійність основи ліжка гарантована на роки. Вибір шаф дуже широкий, так що ви можете підібрати свій варіант саме для вашого приміщення, якого б розміру воно не було. Якщо у вас велика і простора спальня, ви можете навіть об'єднати кілька шаф разом, створюючи цікаву комбінацію, або вибрати широку шафу-купе. Над комодом радимо встановити дзеркало, адже така деталь декору додасть світло та простору для вашої спальні. Корпус та фасад меблів виготовлені з ламінованої ДСП 16 мм.
Мегі – це поєднання затишку, стилю та практичності. Ця колекція допоможе вам створити ідеальне місце для відпочинку та оновлення сил, де кожен день починатиметься та закінчуватиметься з відчуттям комфорту та гармонії.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри тумби:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Тип тумбы | прямая |
| Форма фасада | прямой |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Фасады тумбы | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 55.1 см |
| Глубина тумбы | 40 см |
| Высота тумбы | 47 см |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |