



6 864 ₴
Фабрика Mebigrand виготовляє якісні корпусні меблі з натурального дерева - масиву сосни. Компанія керується принципом доступності стильних та благородних меблів для всіх клієнтів, тому орієнтується на середній ціновий сегмент. Основні вироби, на яких спеціалізується Mebigrand - ліжка.
Чому варто звернути увагу на меблі фабрики Mebigrand:
Будь-яке ліжко можна укомплектувати компактною тумбою, стильним та містким комодом або шафою, зробивши інтер'єр кімнати органічним та завершеним.
Ліжко Чикаго Літл 1 українського виробника MebiGrand - це витончена модель, яка зробить інтер'єр дитячої кімнати більш комфортним та затишним. Як основа під матрац використовуються гнуті ламелі, які мають амортизуючу дію, тим самим посилюючи ортопедичний ефект матраца. Ліжко виготовлене з масиву натурального дерева сосна, має стильний дизайн.
Додаткова комплектація: висувні шухляди; знімна захисна огорожа, яка захищає дитину від падіння уві сні.
Ортопедичний матрац купується окремо, його розмір відповідає розміру спального місця ліжка.
Габаритні розміри:
Матеріал виготовлення:
Спальне місце: 70 х 200 см / 80 х 200 см / 90 х 200 см
Колiр:

Базова комплектація «Стандарт», передбачає відстань між ламелями 5.5 см, що є достатньою умовою надійної експлуатації більшості матраців.
Як додатковий варіант основи пропонується: «Люкс» - відстань між ламелями 3 см.
Варіант ламельної основи «Люкс» забезпечить:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mebigrand |
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | односпальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Цвет | Белый |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Основание | Ламели |
| Порода дерева | Сосна |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 212 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 86 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | натуральное дерево |
| Изголовье кровати | натуральное дерево |
| Изножье кровати | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Да |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Основні | |
| Розміри спального місця | 70 см х 200 см |