



7 532 ₴
Фабрика Mebigrand виготовляє якісні корпусні меблі з натурального дерева - масиву сосни. Компанія керується принципом доступності стильних та благородних меблів для всіх клієнтів, тому орієнтується на середній ціновий сегмент. Основні вироби, на яких спеціалізується Mebigrand - ліжка.
Чому варто звернути увагу на меблі фабрики Mebigrand:
Будь-яке ліжко можна укомплектувати компактною тумбою, стильним та містким комодом або шафою, зробивши інтер'єр кімнати органічним та завершеним.
Ліжко Чикаго Літл 2 українського виробника MebiGrand - це витончена модель, яка зробить інтер'єр дитячої кімнати більш комфортним та затишним. Як основа під матрац використовуються гнуті ламелі, які мають амортизуючу дію, тим самим посилюючи ортопедичний ефект матраца. Ця модель укомплектована суцільною огорожею з боку стіни для запобігання контакту з холодною поверхнею. Ліжко виконане з масиву натурального дерева сосна, має стильний дизайн і може використовуватися як ліжко диван, коли до Вашого малюка прийдуть друзі.
Додаткова комплектація: висувні шухляди; знімна захисна огорожа, яка захищає дитину від падіння уві сні.
Ортопедичний матрац купується окремо, його розмір відповідає розміру спального місця ліжка.
Габаритні розміри:
Матеріал виготовлення:
Спальне місце: 90 х 200 см
Колiр:


Базова комплектація «СТАНДАРТ» передбачає відстань між ламелями 5.5 см, що є достатньою умовою надійної експлуатації більшості матраців.
Як додатковий варіант основи пропонується: «Люкс» - відстань між ламелями 3 см.
Варіант ламельної основи «Люкс» забезпечить:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mebigrand |
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | односпальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размеры рекомендуемого матраса | 90х200 |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех темный |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер спального места | 90х200 |
| Вид кровати | одноярусная кровать |
| Основание | Ламели |
| Порода дерева | Сосна |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 90 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 212 см |
| Ширина кровати | 98 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 86 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | натуральное дерево |
| Изголовье кровати | натуральное дерево |
| Изножье кровати | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Да |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Основные атрибуты | |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний |