


12 405 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ЕЛЕН БІЛИЙ СУПЕРМАТ/ДУБ ГРАФІТ
Ліжко Елен від українського виробника меблів Неман виготовлене в комбінації світлих тонів дуб шато і білий супермат, що дає змогу візуально розширити простір і створити відчуття чистоти і легкості в спальні.
Корпус ліжка виготовлений з ламінованої ДСП, всі фасади (узголів'я, узніжжя і царги) виконані з екологічно чистої плити МДФ (32мм), покритої плівкою ПВХ, що захищає поверхні ліжка від подряпин і ударів.
Ліжко оснащене вкладним каркасом з ортопедичними ламелями з кроком 4 см. Каркас має центральну опору, що дає змогу уникнути просідання ламелей і збільшити термін експлуатації матраца.
Габаритні розміри (мм) / розмір спального місця, мм
1665х2044х1100 / 350 1600*2000
Матеріали виробу:
узголів'я, узніжжя і царги ліжка виконані з екологічно чистої плити МДФ (32мм), покритої плівкою ПВХ, що захищає поверхні ліжка від подряпин і ударів.
Фурнітура: спеціальні ліжкові замки + додаткові кріплення каркасної частини.
Каркас: дерево - вільха, береза з ортопедичними ламелями в кількості 30 шт. Каркас має центральну опору, що дає змогу уникнути просідання ламелей і збільшити термін експлуатації матраца.
Колір - білий супермат/Дуб графіт
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Неман |
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размеры рекомендуемого матраса | 160х200 |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер спального места | 160х200 |
| Основание | Ламели |
| Цвет | Білий супермат / Дуб графіт |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 204 см |
| Ширина кровати | 166 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 110 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | МДФ |
| Изголовье кровати | МДФ пленочный |
| Изножье кровати | МДФ пленочный |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Да |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Ножки | МДФ |
| Каркас, ножки | МДФ |