
14 667 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ЕЛЕН БІЛИЙ СУПЕРМАТ/ДУБ ГРАФІТ
Орнаментна 3-х дверна шафа Елен від української меблевої фабрики Неман, у популярному стилі модерн, прекрасно доповнить Ваш інтер'єр вітальні, спальні або передпокою. Шафа має хороші, місткі габарити і в ній відмінно можна розмістити всі речі як на поличках, так і на вішалках.
Шафа виготовлена в сучасних, модних кольорах - білий супер мат і дуб графіт. Шафа ідеально поєднується з усіма елементами спальні Елен.
Габарити виробу:
ширина - 1500 мм
глибина - 520 мм
висота - 2016 мм
Матеріали виробу:
Корпус - ламінована ДСП 16 мм
Фасади - плита МДФ 16 мм, покрита плівкою ПВХ. Плівка захищає поверхні від подряпин і ударів.
Колір - білий супермат/Дуб графіт.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Неман |
| Страна производитель | Украина |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Количество створок (дверей) | 3 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Наличие зеркала | не предусмотрено |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 1500 мм |
| Глубина шкафа | 520 мм |
| Высота шкафа | 2016 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | МДФ пленочный, ламинированная ДСП |
| Фасады | МДФ пленочный |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Задняя стенка | ДСП |
| Цвет (оттенок) мебели | Білий супермат/Дуб графіт |
| Декор фасада | фрезеровка |