



7 436 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ МЕГІ СІРИЙ ГЛЯНЕЦЬ ШИНШИЛА МИРО-МАРК
Шафа Мегі 2Д – дводверна шафа, елемент модульної спальні Мегі від відомого виробника з України. Корпус та фасад шафи виготовлені з ламінованої ДСП. Представлена у кольоровому варіанті – Глянець Сірий Шиншила. Шафа дводверна, всередині шафи одне відділення з полицею та штангою для одягу.
Комплект Мегі (Megy) включає широкий вибір шаф і їх внутрішнього наповнення, а також комодів різного типу, ліжка шириною 1.6 і 1.8 м, тумбу і дзеркало. Ліжко виконане з м'яким узголів'ям по ширині спального місця. Тканина вдало контрастує з кольором Шіншилла Сіра, до того ж вона легка і невибаглива у догляді, що важливо для щоденного використання. Висока міцність та надійність основи ліжка гарантована на роки. Вибір шаф дуже широкий, так що ви можете підібрати свій варіант саме для вашого приміщення, якого б розміру воно не було. Якщо у вас велика і простора спальня, ви можете навіть об'єднати кілька шаф разом, створюючи цікаву комбінацію, або вибрати широку шафу-купе. Над комодом радимо встановити дзеркало, адже така деталь декору додасть світло та простору для вашої спальні. Корпус та фасад меблів виготовлені з ламінованої ДСП 16 мм.
Мегі – це поєднання затишку, стилю та практичності. Ця колекція допоможе вам створити ідеальне місце для відпочинку та оновлення сил, де кожен день починатиметься та закінчуватиметься з відчуттям комфорту та гармонії.
Характеристики шафи:
Матеріал виготовлення шафи:
Колір:
Габаритні розміри шафи:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество створок (дверей) | 2 шт |
| Наличие зеркала | не предусмотрено |
| Состояние | Новое |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Антресоль | Нет |
| Полки для белья | 1 |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2106 мм |
| Глубина шкафа | 550 мм |
| Ширина шкафа | 896 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |