



16 432 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ МЕГІ СІРИЙ ГЛЯНЕЦЬ ШИНШИЛА МИРО-МАРК
Шафа-купе Мегі з дзеркалом від українського виробника Миро-Марк – яскравий акцент в інтер'єрі будь-якої кімнати. Шафа-купе буде чудовим рішенням для організації простору у квартирі чи офісі. Корпус шафи-купе виготовлений з ламінованої ДСП, фасад з ламінованої ДСП та Дзеркала. Представлений у кольорі Глянець Сірий Шиншила. Завдяки своєму розміру, він не тільки надійно бере на себе зберігання вашого особистого гардеробу та побутових виробів, але також заощаджує місце. Його можна встановити у будь-якій кімнаті, і він впишеться у будь-який інтер'єр.
Шафа-купе - незамінний атрибут для акуратного зберігання одягу та гарне доповнення дитячої кімнати, передпокою чи спальні.
Додатково до шафи можна придбати додаткові полиці або тумбу у шафу.
Комплект Мегі (Megy) включає широкий вибір шаф і їх внутрішнього наповнення, а також комодів різного типу, ліжка шириною 1.6 і 1.8 м, тумбу і дзеркало. Ліжко виконане з м'яким узголів'ям по ширині спального місця. Тканина вдало контрастує з кольором Шіншилла Сіра, до того ж вона легка і невибаглива у догляді, що важливо для щоденного використання. Висока міцність та надійність основи ліжка гарантована на роки. Вибір шаф дуже широкий, так що ви можете підібрати свій варіант саме для вашого приміщення, якого б розміру воно не було. Якщо у вас велика і простора спальня, ви можете навіть об'єднати кілька шаф разом, створюючи цікаву комбінацію, або вибрати широку шафу-купе. Над комодом радимо встановити дзеркало, адже така деталь декору додасть світло та простору для вашої спальні. Корпус та фасад меблів виготовлені з ламінованої ДСП 16 мм.
Мегі – це поєднання затишку, стилю та практичності. Ця колекція допоможе вам створити ідеальне місце для відпочинку та оновлення сил, де кожен день починатиметься та закінчуватиметься з відчуттям комфорту та гармонії.
Характеристики шафи:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Декор фасада | Зеркало |
| Декоративная подсветка | не предусмотрена |
| Количество раздвижных дверей | 2 |
| Состояние | Новое |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый |
| Габаритные размеры шкафа-купе | |
| Высота шкафа-купе | 2400 мм |
| Глубина шкафа-купе | 615 мм |
| Длина шкафа-купе | 1500 мм |
| Материал изготовления шкафа-купе | |
| Двери | Зеркало, ДСП ламинированная |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Внутреннее наполнение шкафа-купе | |
| Полки для белья (бельевой отдел) | Да |
| Штанга для одежды | 2 шт |