


6 591 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ РЕЙМОНД МИРО-МАРК ДУБ АРТІЗАН/БІЛИЙ ГЛЯНЕЦЬ
Комод Реймонд 4Ш MiroMark – практичний комод у стилі модерн від відомого виробника з України. Фасад та корпус комоду виконані із спеціальної меблевої ламінованої ДСП. Дизайнери обрали кольори для його забарвлення – Дуб Артізан та Білий глянець. Комод має чотири висувні шухляди для зберігання речей.
Спальня Реймонд (Raymond) у кольорі Глянець Білий – Дуб Артізан – створює колірну гармонію, де фактури вишукано доповнюють одна одну. Спальня відмінно підійде для кімнати невеликого розміру, адже світла гамма кольору візуально збільшує приміщення. У комплект входить ліжко з м'яким узголів'ям та стильним сучасним дизайном, що стане головним акцентом спальні. Воно приваблює своєю витонченістю та зручністю. В основі ліжка є висувні шухляди, які знадобляться для швидкого доступу до особистих речей, також там дуже зручно складати постільну білизну та ковдри. Комод Реймонд невеликий у порівнянні з шафою, містить три шухляди, але його компактність дозволяє зручно складати білизну та зберігати речі, які потрібні під рукою. Щодо шафи, то ми впевнені, що це справжня знахідка для сучасних господинь. Завдяки своїй функціональності та стильному дизайну, шафа готова замінити вам повноцінний гардероб. З 4 дверцятами та 2 шухлядами, вона забезпечить достатньо місця для зберігання вашого одягу, взуття та аксесуарів. Разом з тим, дзеркальні дверцята додають кімнаті візуального простору і роблять її світлішими. Корпус та фасад меблів виготовлені з ламінованої ДСП 16 мм.
Комфортно, стильно та якісно – це поєднання можливе! І втілено у спальні Реймонд від MiroMark.
Характеристики:
Матеріал виготовлення комоду:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Цоколь |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб артизан, Белый |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 85 см |
| Глубина комода | 45 см |
| Ширина комода | 110 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |