


14 283 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ РЕЙМОНД МИРО-МАРК ДУБ АРТІЗАН/БІЛИЙ ГЛЯНЕЦЬ
Ліжко двоспальне Реймонд з м'яким узголів'ям виконане в сучасному стильному дизайні. У виробничому процесі для створення основного каркасу та фасадних елементів використовувався надійний матеріал - ламінована ДСП, що надає довговічності та міцності меблів, у кольорі Дуб Артізан. Оббивка представленої моделі – світло-сірого кольору. Ліжко комплектується висувними шухлядами та металевим каркасом (кроком 65 мм).
Матрац у комплект не входить, купується окремо.
Спальня Реймонд (Raymond) у кольорі Глянець Білий – Дуб Артізан – створює колірну гармонію, де фактури вишукано доповнюють одна одну. Спальня відмінно підійде для кімнати невеликого розміру, адже світла гамма кольору візуально збільшує приміщення. У комплект входить ліжко з м'яким узголів'ям та стильним сучасним дизайном, що стане головним акцентом спальні. Воно приваблює своєю витонченістю та зручністю. В основі ліжка є висувні шухляди, які знадобляться для швидкого доступу до особистих речей, також там дуже зручно складати постільну білизну та ковдри. Комод Реймонд невеликий у порівнянні з шафою, містить три шухляди, але його компактність дозволяє зручно складати білизну та зберігати речі, які потрібні під рукою. Щодо шафи, то ми впевнені, що це справжня знахідка для сучасних господинь. Завдяки своїй функціональності та стильному дизайну, шафа готова замінити вам повноцінний гардероб. З 4 дверцятами та 2 шухлядами, вона забезпечить достатньо місця для зберігання вашого одягу, взуття та аксесуарів. Разом з тим, дзеркальні дверцята додають кімнаті візуального простору і роблять її світлішими. Корпус та фасад меблів виготовлені з ламінованої ДСП 16 мм.
Комфортно, стильно та якісно – це поєднання можливе! І втілено у спальні Реймонд від MiroMark.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Розміри спального місця:
Габаритні розміри ліжка:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие выдвижного ящика | Да |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Основание | Ламели |
| Размер спального места | 180х200 |
| Размеры рекомендуемого матраса | 180х200 |
| Состояние | Новое |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Цвет | Светло-серый |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб артизан |
| Комплектация кровати | |
| Выдвижной ящик | 2 шт |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Нет |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 112 см |
| Длина кровати | 212.5 см |
| Ширина кровати | 204 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 180 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Изголовье кровати | ДСП ламинированная |
| Каркас кровати | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |