


2 839 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ РЕЙМОНД МИРО-МАРК ДУБ АРТІЗАН/БІЛИЙ ГЛЯНЕЦЬ
Тумба приліжкова Реймонд – елемент модульної спальні Реймонд від відомого виробника з України. Тумба має 2 висувні шухляди для зберігання речей. Корпус та фасад тумби виготовлені з ламінованої ДСП, у кольоровому варіанті: Дуб Артізан та Білий глянець.
Спальня Реймонд (Raymond) у кольорі Глянець Білий – Дуб Артізан – створює колірну гармонію, де фактури вишукано доповнюють одна одну. Спальня відмінно підійде для кімнати невеликого розміру, адже світла гамма кольору візуально збільшує приміщення. У комплект входить ліжко з м'яким узголів'ям та стильним сучасним дизайном, що стане головним акцентом спальні. Воно приваблює своєю витонченістю та зручністю. В основі ліжка є висувні шухляди, які знадобляться для швидкого доступу до особистих речей, також там дуже зручно складати постільну білизну та ковдри. Комод Реймонд невеликий у порівнянні з шафою, містить три шухляди, але його компактність дозволяє зручно складати білизну та зберігати речі, які потрібні під рукою. Щодо шафи, то ми впевнені, що це справжня знахідка для сучасних господинь. Завдяки своїй функціональності та стильному дизайну, шафа готова замінити вам повноцінний гардероб. З 4 дверцятами та 2 шухлядами, вона забезпечить достатньо місця для зберігання вашого одягу, взуття та аксесуарів. Разом з тим, дзеркальні дверцята додають кімнаті візуального простору і роблять її світлішими. Корпус та фасад меблів виготовлені з ламінованої ДСП 16 мм.
Комфортно, стильно та якісно – це поєднання можливе! І втілено у спальні Реймонд від MiroMark.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри тумби:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип тумбы | прямая |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Дуб артизан |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 47 см |
| Глубина тумбы | 35 см |
| Ширина тумбы | 55 см |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Фасады тумбы | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |