


15 601 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ РЕЙМОНД МИРО-МАРК ДУБ АРТІЗАН/БІЛИЙ ГЛЯНЕЦЬ
Шафа Реймонд 4Д2Ш - чотиридверна шафа, елемент модульної спальні Реймонд від відомого виробника з України. Корпус та фасад шафи виготовлені з ламінованої ДСП. Представлений у кольоровому варіанті – Дуб Артизан + Білий глянець. Шафа оснащена чотирма дверцятами, дві з яких є дзеркальними, а також двома висувними шухлядами, всередині шафи два відділення з полицями та двома штангами.
Спальня Реймонд (Raymond) у кольорі Глянець Білий – Дуб Артізан – створює колірну гармонію, де фактури вишукано доповнюють одна одну. Спальня відмінно підійде для кімнати невеликого розміру, адже світла гамма кольору візуально збільшує приміщення. У комплект входить ліжко з м'яким узголів'ям та стильним сучасним дизайном, що стане головним акцентом спальні. Воно приваблює своєю витонченістю та зручністю. В основі ліжка є висувні шухляди, які знадобляться для швидкого доступу до особистих речей, також там дуже зручно складати постільну білизну та ковдри. Комод Реймонд невеликий у порівнянні з шафою, містить три шухляди, але його компактність дозволяє зручно складати білизну та зберігати речі, які потрібні під рукою. Щодо шафи, то ми впевнені, що це справжня знахідка для сучасних господинь. Завдяки своїй функціональності та стильному дизайну, шафа готова замінити вам повноцінний гардероб. З 4 дверцятами та 2 шухлядами, вона забезпечить достатньо місця для зберігання вашого одягу, взуття та аксесуарів. Разом з тим, дзеркальні дверцята додають кімнаті візуального простору і роблять її світлішими. Корпус та фасад меблів виготовлені з ламінованої ДСП 16 мм.
Комфортно, стильно та якісно – це поєднання можливе! І втілено у спальні Реймонд від MiroMark.
Характеристики шафи:
Матеріал виготовлення шафи:
Колір:
Габаритні розміри шафи:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество внешних выдвижных ящиков | 2 шт |
| Количество зеркал | 2 шт |
| Количество створок (дверей) | 4 шт |
| Наличие зеркала | на внешней стороне фасада |
| Состояние | Новое |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб артизан, Белый |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Антресоль | Нет |
| Выдвижной ящик | 2 шт |
| Полки для белья | 4 |
| Штанга для одежды | 2 шт |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2122 мм |
| Глубина шкафа | 550 мм |
| Ширина шкафа | 1824 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |